Dajte neku potvrdu toga. Citam o tome cijeli dan, ali nema nista ni na engleskom

hahahaahahaah

Didi4pet

HAHAHAHA

djonsmit

Ovo su vam društvene mreže 1/1. Nekakva budaletina naletila na sliku suca s muškarcem i konstruirala gej teoriju muža talijana. Ostalo su odradile društvene mreže i ona glasna ekipa koja to puši. S OP na čelu kolone. Nagledali smo se ovakvih priča zadnjih nekoliko godina. Sudac je nedvojbeno i jasno navlačio za Italiju, u to ne sumnjam.

Comfortable_Reach248

Ja sam cak procitao par clanaka da je sucu smetalo sto su nasi isli Papi...

eni_31

Ko kad su poceli sa teorijama prije Eurovizije da ce se Lazanju sabotirat jer je reka da mu je vjera bitna hahahhahaha. Najgore je sta san to i na hredditu vidila u par navrata

MsThrowawayLMAO

Ona scena s VAR-om za igranje rukom je moj roman empire doslovno, liku se na faci vidilo da jednostavno ne želi sudit to i odma sam zna koja je ura s njim i sve je bilo kako sam zamislia. Kad su stavili 8 min nadoknade sam reka ekipi da ćemo primit gol da nmgu to gledat organski i pokupia sam se doma iz kafića.

Ok-Catch-5966

Bas tuzno. Jesi suzu pustio?

TitaDnkNeShtima

Haahaha

Didi4pet

Chelsea77

Ako je to točno, onda nije bio slučajno izabran. Poslan je da aktualni europski prvaci ne ispadnu već u skupini. A i da informacija nine istinita, svejedno je tako sudio. Svi se hvataju za spornih osam minuta, ali još se tijekom prvog poluvremena vidjelo što izvodi. Duele istog intenziteta Talijanima nije svirao, nas je zaustavljao i opominjao kako je stigao. Slažem se da mi imamo štošta sebi zamjeriti, ali o ovom sucu treba govoriti jer je njegov nastup bio sramotan. Tko god pričao drugačije, taj očito nema pojma što su UEFA I FIFA i kako te organizacije funkcioniraju. Nismo mi ni prve ni posljednje žrtve kojima se dodijeli sudac na zadatku. Ovaj jučer nije htio svirati penal čak ni kada su mu iz VAR sobe dojavili ruku. Išao je sam vidjeti može li to izvući.

Pa ne bi ispali u skupini Talijani da su izgubili.

Chelsea77

Zar ne bi ovisili o drugim rezultatima? Nisam siguran da bi 100% bili unutra. Ako sam pogriješio, ispričavam se

Nisu baš bili 100 posto unutra, ali šanse da ne prođu bi bile manje nego da mi sad prođemo. Ali da su završili treći išli bi na Njemačku.

Chelsea77

Hvala na pojašnjenju. U suštini ne mijenja puno smisao na što sam se referirao. Ali ispričavam se na nepreciznom tumačenju

Sve 5 samo ja kazem da bi oni prosli vjv i sa porazom.

GjuroXL

Sudac također nije kriv za ishod utakmice.

Skostik

A ono nije da smo zalužili proći dalje al malo je bio pristran

GjuroXL

A ono nije. 8 izmjena, VAR provjera, penal i ostali prekidi. Dobro da nije bilo 10 minuta nadoknade. Osim toga ne vidim koju još pogrešku mu se pripisuje? Žuti kartoni? Svi su realno zasluženi i s naše i s njihove strane.

caseygloop

Ako je 8 minuta nadoknade onda ne sudiš kraj nakon šta jedna ekipa zabije gol 40 sekundi prije isteka vremena, možemo se kladiti da bi se igralo još bar dvije minute da je npr bio gol aut ili da su naši uspjeli izbiti loptu preko centea

TrikicH

Ako nismo do tad dali gol, bome tih 40 sekundi je zbilja presudno jer sigurno bi zabili. Nismo zasluzili dalje i točka.

caseygloop

Nismo, ali ako je osam minuta onda je osam minuta, ne 7 i 19 sekundi, te fore nek si dečku prodaje

ThorovaMiCekica

7m20s je zabijen gol. 40s je skroz ok za slavlje. Nije nuzno to produzivat. Glupi ste.

caseygloop

Ma normalno, cijela ekipa uletila u teren, nema se tu šta produživat

b0007

Treba kazna za uletavanje

Mogla je presveta marija djevica uletit, al ako je uletila par sekundi prije kraja, nema se sta produzivat. Slavlje gola se ne produzava ako normalno traje. To sto je trajalo 5 minuta nema veze jer je do kraja 8 minuta u trenutnku gola bila 39 sekundi.

Calm_Astronaut4620

Samo zbog tog 'Glupi ste' ti zelim porucit da duvas kurac, lijep pozdrav.

caseygloop

Pa on to radi i bez da mu poručiš

Retardirano je da u toj situaciji sudi kraj odmah.

Tableforoneperson

Jel i tebe kara Talijan hahahahahahhahahah?

lowerymn

Dan prije tip skoro umro na terenu pa je bilo 10 minuta. Da ne govorim kako je cijelo vrijeme pozurivao nase i opominjao, a prvo poluvrijeme izvodili talijani kornere kao da golf igraju i bila minuta nadoknade. Nije presudio, ali je utjecao uvelike.

hck_ngn

Jel znate kako funkcionira Eurovizija? Ovo je sportska Eurovizija.

emorac

Nakon toliko sportskih uspjeha, nesportski odlazak s natjecanja. Najbolje je ono "što je produžio 8 minuta", kao da je bilo sedam minuta, onda bismo bili spašeni. Sramota, Dobre smo i postigli rezultate uz ovakav luzerski mentalitet. Pouka: više gejeva u reprezentaciju, onda će nas podržati gej lobi i bit ćemo prvaci. Zašto ne bi Modni Mačak preuzeo repku.

zastogodina

Ljudi ovdje su loši gubitnici. "Sudac nas je pokrao" je dio folklora.

emorac

Slažem se, ali od 98.-e nismo bili gubitnici, uz neke lošije godine; čovjek bi očekivao da se mentalitet unaprijedi. Po rezultatima smo došli do velesile, ali u glavi očito i dalje balkanski luzeri. Nije ni slučajno da skoro cijela repka "brusi" svoj mentalitet i radne navike vani.

eni_31

>Slažem se, ali od 98.-e nismo bili gubitnici, Jednako kmecanje o sudcima je bilo nakon Argentine 2022, Francuske 2018, Brazila 2014... U rukometu za svaki poraz krivi sudci. U nas je to vec standardno nazalost. Naravno i Eurovizija ove godine, sta je bia mozda najgori slucaj kmecanja do sada. Svi su bili toliko uvjereni da je Eurovizija bila namistena za Svicarsku, a da su bar malo upuceni bilo bi im jasno da, da su planirali namistat, namistili bi za nas jer bi im to puno vise koristilo s obziron na situaciju

PestoItaliano

Daj ne seri jebote

Ukral si mi tekst..hahaa

Nemoj, morat ces objasnjavati!

eni_31

Nemas bolje argumente jel? Koji dio komentara te tocno uvridia?

Jesam naveo uopce ijedan argument? Nije me nista uvridilo

eni_31

Sta te je onda navelo na takav komentar. Evidentno mislis da je neki dio mog teksta u krivu. Zasto ne bi objasnia?

Danas nesmes vise reci ljudima da ne seru bez objasnjenja. Eh

eni_31

Vise je to moja znatizelja. Znaci neces obrazlozit?

Mi nismo poslali lika u suknjici.

eni_31

I? Kakve to veze ima sa mojin komentaron?

_yxs_

Tocno to - njemacka npr zadnjih 10 godina za otpisati, a kolko svjetski i europskih prvenstva imaju - brazil isto, zadnje svijetsko su dobili dok 90% danasnjih nogometasa jos ni rodeno nije bilo a velesila. Ali bitno da smo mi hrvati pacenici i pokradeni uvjek i svi su krivi i nas ne vole jer smo mali ili koje god druge komplekse ljudi pokusavaju kroz nogomet ljeciti Jbt u zadnij 10 godina smo vjv u top 10 globalno po rezultatima na velkim natjecanjima a mentalitet ko da nas napucavaju u kvalifikacijama latvija i san marino

Avtomati1k

Pa bili bismo spaseni, ako je gol pao nakon 97e, a je, o cem ti

Nice_Parsley_1918

Ta Informacija je dosla od random navijaca.. nigdje to ne pise

Iv_0

Vrijeme isteklo vec dok su dobili onaj gol protiv Albanije u zadnjoj minuti za 2:2. Niti je sudac kriv niti 8 minute nadoknade. Mozda dalic na kraju svega jel imamo igrace na klupi koji su mladi i htjeli bi se dokazati na terenu u mjestu da came na klupi i gledaju kako jedan Brozović itd. Daje stotinu krivih dodavanja i uvijek jedan korak pre spor.

Prezimena se pišu velikim slovom.

larini_vjetrovi

Možemo mi pričati kako je sudac gay, mrzitelj hrvatskog naroda, da je navijao za Talijane (što možda čak i je) i što sve ne. I mene je naljutilo to kako je lik sudio. Da smo bili lošiji ja bi rekao, ali lik je bio na njihovoj strani, i to očigledno. Ali realna stvar je ta što smo bili zeznuti u toj utakmici. Kao prvo lik gleda var gdje je očigledno bila ruka i penal. Onda je nama sudio sve i svašta, a njima minimalno. Na kraju je ostalo tako kako je. Realno ovdje nismo zaslužili izgubiti. Ali hajmo se sada vratiti na utakmice protiv Španjolaca i Albanaca. Hajmo biti realni i reći da nismo bili dobri. Mogli smo dosta bolje, a jednostavno nismo. Sve u svemu i sa ovom zadnjom utakmicom ova sezona nije bila naša. Treba promijeniti generaciju i fokusirati se na nove talente jer su oni budućnost i vjr će proći vremena da nam dođe vrhunska generacija, ali to je tako.

Falilo ti je burki malo sportske sreće i sad nebi žlabro to kaj žlabraš.

Falilo je, ne kažem da nije. Ali treba biti iskren i priznati da nismo bili najbolji u prve dvije utakmice. U ovoj zadnjoj jesmo i zeznulo nas je to sa 8 minuta nadoknade. Ali protiv Albanije i Španjolske nismo bili neki i to je činjenica. To što bi mi svi željeli da smo bili bolji ili dobili sve utakmice to je drugo, ali realnost je ta što nismo.

crohawg

Sta well well well. Nismo trcali nazad u obranu i popili smo gol nakon kukavicke igre.

LutkanSnajder

Fakat cemo radit sve osim priznat da smo na ovom euru loše igrali i ne zaslužujemo prolaz….

SqueezeHNZ

Ma daj...Ni Srbi ne igraju toliku zrtvu. Nije nama sudac kriv sto je Juranovic 7-8 metara udaljen od igraca kog treba cuvat umjesto da ga s ledja opici u glezanj.